Paylaş
Gül İnşaat


1988 yılında bir aile şirketi olarak kurulan GÜL İNŞAAT, sektöründe kaliteli, güvenilir ve yenilikçi yapısıyla tanındı. Bugüne kadar gerek tek başına, gerekse farklı aile şirketleriyle ortaklıklar kurarak, 1 milyon m2’lik alanda inşaat yaptı, birçok önemli projeye imza attı. 2017 yılında büyük bir değişim ve gelişim sürecine girdi.

GÜL İNŞAAT, her alanda markalaşmanın öneminin arttığı dünyamızda, isim temelli iş modelleri döneminin kapandığı sonucuna vardı. Ortak çalışmalar yürüttüğü araştırma kuruluşlarından gelen sektör raporlarını da değerlendirerek, yıllardır sürdürdüğü çalışma şeklini değiştirdi. Konkur düzenleyerek onları geleceğe taşıyacak hizmet ajanslarını belirledi. Uzun ve titiz çalışmaların ardından, gayrimenkul sektöründe yoluna Gül Mahal markası ile devam etme kararı aldı.

GÜL İNŞAAT, fonksiyonel, kazançlı yatırım özelliği taşıyan, katma değeri yüksek, estetik projelerle beklentileri karşılıyor. Güven üzerine kurduğu yapılarını değerli projelere, yüksek avantaja dönüştürüyor. Gelişen teknolojileri ve mimari trendleri takip ederek, dünya markaları ile birlikte titizlikle çalışıyor.

PROJELERİMİZİ İNCELEYİN